_

خدمات حمل و نقل ما

چه چیزی می توانیم برای شما و شرکت شما انجام دهیم؟

_

آوای ققنوس با داشتن سال ها تجربه در زمینه حمل و نقل  و واردات و صادرات ، در تلاش است با بهره گیری از تجربیات گذشته کامل ترین خدمات حمل و نقل را به شما  ارائه دهد.

شما می توانید خدمات شرکت آوای ققنوس را در باکس های زیر مشاهده کنید و پس از انتخاب در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر با  مشاورین ما تماس بگیرید.

#

01. بسته بندی

 مشتریان عزیز اگر قصد مسافرت ، اسباب کشی، حمل و نقل ، ارسال بار به سایر نقاط جهان را دارید می توانید تمامی خدمات بسته بندی  کالا و لوازم خود را در سراسر ایران به ما بسپارید.

#

0۲. واردات و صادرات

تولید کنندگان عزیزی که  قصد توسعه و صادرات محصولات خود را دارند ،می توانند از خدمات صادرات ما ، استفاده کنند و  اگر به کالایی نیازمند شدید  میتوانیم آن را برای شما از هر نقطه ی دنیا تهیه کنیم.

#

0۴. انبارداری

نگران نگهداری و امنیت محصولات و وسایل خود هستید؟ شرکت نوین ایده بین الملل آوای ققنوس با دارا بودن انبار های مسقف امکان انبارداری اقلام مختلف را برای شما مسافران و صادرکنندگان محترم فراهم نموده است.

#

0۳. حمل و نقل هوایی

حمل و نقل هوایی از سریع ترین و امن ترین راه های ارسال مرسوله در دنیا می باشد که آوای ققنوس به واسطه همکاری با کلیه ایرلاین ها این امکان را برای شما فراهم کرده است.

  درخواست یک تماس

  برای قیمت و خدمات بهتر

  برای اطلاع از سایر خدمات شرکت نوین ایده بین الملل آوای ققنوس ، از جمله هزینه های ارسال و فریت بار به سراسر جهان  از طریق فرم تماس با ما ، با مشاوران ما در تماس باشید.

  • دانش منحصر به فرد از حمل و نقل
  • خدمات بهینه سازی حمل و نقل
  • با توجه به عملکرد کلیدی بدون درز
  • پیگیری حمل و نقل خود را آنلاین
  • با توجه به عملکرد کلیدی بدون درز
  • محتوای تولید شده کاربر در زمان واقعی